Kursy i szkolenia

Dla kogo?

Nasze szkolenia i kursy kierowane są do praktyków biznesu z rozmaitych dziedzin gospodarki oraz wszystkich osób chcących zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu ekonomii, finansów i zarządzania. Dostarczamy praktyczną, precyzyjną wiedzę i know how dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw, menedżerów średniego szczebla oraz dla pracowników mających kontakt z klientem. Dzielimy się doświadczeniem i konkretnymi umiejętnościami także z właścicielami małych i średnich firm oraz mikroprzedsiębiorstw i start-up'ów. Realizujemy w praktyce ideę współpracy środowiska naukowego z biznesem.

 

Co oferujemy?

Proponujemy szkolenia, kursy i warsztaty, które z jednej strony są przygotowane pod kierunkiem kadry naukowej, a z drugiej prowadzone przez praktyków zarządzania i specjalistów z doświadczeniem z konkretnego rynku. Dzięki temu pozwalamy osiągnąć trwałą przewagę konkurencyjną, działać w metodyczny i zorganizowany sposób.

 


 
Języki obce w biznesie – kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego
i rosyjskiego oraz polskiego dla cudzoziemców

Posiadamy jedyną w kraju kompleksową ofertę kursów językowych dedykowanych stricte dla biznesu. W jednym miejscu dostępne są języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski – wszystkie o profilu biznesowym. Wiemy, że w praktyce potrzebna jest często znajomość języka angielskiego w połączeniu z drugim językiem. Nasze kursy prowadzone są z nastawieniem na zdobycie umiejętności: rozmowy handlowej przez telefon, czytania i zrozumienia umów i dokumentacji handlowej, sprawnego formułowania korespondencji mailowej i papierowej, podstawy terminologii prawniczej, umawiania i prowadzenia spotkań oraz zwyczajów biznesowych danej kultury i różnic międzykulturowych.

 


 


 
Podstawy finansów i rachunkowości dla nie-ekonomistów – kurs dla studentów
i absolwentów prawa, kierunków technicznych i humanistycznych

Osoby z wykształceniem prawniczym, technicznym czy artystycznym coraz częściej muszą samodzielnie prowadzić księgowość i zarządzać finansami w swojej firmie lub rozumieć dokumentację i terminologię stosowaną w firmach ich klientów. Dla studentów i absolwentów kierunków nieekonomicznych przygotowaliśmy praktyczne kursy z podstaw wiedzy ekonomicznej. Kursy są prowadzone przez specjalistów z dziedziny finansów, a jednocześnie osoby z bogatym doświadczeniem menedżerskim.

  • Podstawy finansów i rachunkowości dla nie-ekonomistów – pobierz ulotkę.

 


 


 
Kasjer kas walutowo-złotowych – kurs dla pracowników kas w bankach, kantorach
oraz innych placówkach prowadzących obrót gotówkowy

Kurs przygotowuje do pracy kasjerów banków i kantorów oraz wszelkich podmiotów prowadzących obrót gotówkowy w walutach polskiej i obcych. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne prowadzi ten kurs jako jeden z najbardziej doświadczonych podmiotów na rynku. Posiadamy doświadczonych wykładowców – pracowników Narodowego Banku Polskiego.

 


 


 
Fotografia w biznesie – fotografia i cyfrowa obróbka obrazu w obrocie gospodarczym

Współczesna gospodarka wymaga sprawnego posługiwania się obrazem w kontaktach z konsumentami jak i w relacjach business to business. Wymaga ono połączenia wiedzy z zakresu fotografii, obróbki obrazu, prawa autorskiego, marketingu, projektowania internetowego i wielu innych. Kompleksowo doradzamy i pokazujemy jak: legalnie korzystać z darmowych baz, efektywnie kupować materiały płatne, wykonywać obróbkę obrazu – samodzielnie lub jak przeszkolić do tego pracowników, wybierać sprzęt i oprogramowanie, organizować własne sesje fotograficzne i oraz nagrywać i montować materiał audio i video. To jedyne kursy na rynku, gdzie wiedzę przekazują nie tylko doświadczeni graficy komputerowi, ale także profesjonalni fotografowie i specjaliści z dziedziny mediów.

 

Jak skorzystać?

Towarzystwo nasze, dbając o jakość prowadzonych szkoleń oraz atmosferę kursów i komfort uczestników udostępnia nowoczesne i przestronne centrum szkolenia biznesowego w nowej siedzibie Towarzystwa w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 20A – wejście przez recepcję Apartamenty Novum (naprzeciw Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie). Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP z dobrym dojazdem komunikacją miejską z każdego punktu Krakowa.

Informacje o terminach i warunkach uczestnictwa można znaleźć na stronach poszczególnych kursów. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 634 32 59, 536 711 536 w godzinach 9:00-17:00 w dni powszednie lub e-mailem na adres: krakow@pte.pl.